Haapsalu salli äärepitsi koolitus 25.03 Tallinnas

Lisa ostukorvi19 €
Haapsalu salli äärepits on tavaliselt kõige enam ebakindlust ja küsimusi tekitav asi traditsioonilise Haapsalu salli kudumise juures. Sellelt koolituselt saad reegleid ja nippe enesekindlamaks toimetamiseks ning vastused kõigile äärepitsiga seotud küsimustele. Koolitusel ei käsitleta kogu Haapsalu salli kudumist, fookuses on vaid äärepits.

Toimumise koht: 25.03.2018 Tallinnas, Väike-Männiku 5. Alustame kell 15.30, orienteeruv lõpp 18.30 või kuniks küsimusi jätkub.  Kursuste asukohta jõudmiseks saad eraldi täpsemaid juhiseid meiliaadressile umbes nädal enne kursuste toimumist.

Kursuste käigus:
  • Tutvustan äärepitsi silmuste arvutamise põhimõtteid ja erinevaid mooduseid
  • Vaatleme juba külgeõmmeldud äärepitse valmis sallidel ning tööjärgus detaile
  • Arutleme kriitilise tähtsusega asjaolude ja võimalike vigade üle
  • Näitlik õmblemine tööproovidega
  • Räägime ja teeme läbi servasilmuste lõppviimistlemise
  • Loodetavasti tekib elav arutelu ja palju küsimusi, millele vastuseid leida. Võid kaasa võtta arutlemist vajavaid näidiseid!
Kui soovid kohtumiselt enim kasu saada, võta kaasa pikk, tömbiotsaline sukanõel (Haapsalu salli õmblemise nõel), salli keskosa ja äärepitsi jaoks kootud tööproovid, et pitsi külgeõmblemist harjutada. Keskosa tööproovi minimaalne suurus võiks olla ca 50 (+X) silmust lai ja ca 50 (+X) rida kõrge ning kootud äärepitsi proov vähemasti ca 120 (+X) silmuse pikkune. Osaleda võib ka ilma tööproovideta.

NB! Varem Liina Langi juhendatud pitsikursustel osalenutele soodushind -30%. Enne ostu lõplikku vormistamist kasuta sooduskoodi VANAKALA