Holstre kirjaga traditsiooniline Haapsalu sall

Lisa ostukorvi
169 €
Holstre pitsikiri on üks mu isiklikke lemmikuid aja jooksul kootud sallide hulgas. Selle pitsikirja loomiseks vaatasin hulgaliselt Mulgi punase tikandiga päälinikuid, ning tihe tikandikiri, olgugi et punane, kangastus mulle koos litrite ja helmestega sallikirjana. Mulgi tikandid on mind alati vaimustanud! Mulle meeldis mõte, et rombikujulist nupumotiivi võiks väikese vimkana pisut pikerguseks muuta.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 58X165cm (+/- ca 7cm)
Sall on kootud 100% loodusvalgest peenvillasest lõngast. 

Sall valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

Soovi korral saab salli tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta oma soovi enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.