Kolmnurkrätt lilleaiakirjaga

Lisa ostukorvi
169 €
Lilleaiakirjaga rätt on saanud oma mustrid Haapsalu meistrite varasalvest. Seda rätti on armastatud ja tellitud kandmiseks nii pruutidele kui muidu pidulikeks puhkudeks. Teha saab rätti kas külgekootud äärepitsiga (nagu pildidl) või traditsioonilisena ehk külgeõmmeldud äärepitsiga. Kui see on kandja jaoks oluline, anna kindlasti tellides märku kumba varianti eelistad!

Tradistiooniline Haapsalu rätt valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 170X 90cm (+/- ca 7cm)
Rätt saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab räti tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan räti raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on rätt vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise rätti hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta rätt keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle räti servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.