Mehhiko kirjaga traditsiooniline Haapsalu sall

Lisa ostukorvi
145 €
Mehhiko pitsikiri sündis peale mehhikopäraste vaipade piltide vaatamist. Mehhiklased kasutavad oma mustrite puhul väga spetsiifilist roosat košenilliga värvitud tooni ning lisaks sellele ka taimseid värve- ma olen alati vaimustuses- see pitsikiri on siis minupoolne tõlgendus suurte roosade motiividega kirjast.

P.S. See sall on tavapärasest Haapsalu sallist pigem pisut väiksem, sobides nii väiksemat kasvu kandjale 

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 45X140cm (+/- ca 7cm)
Sall on kootud 100% loodusvalgest peenvillasest lõngast.

Soovi korral saab salli tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta oma soovi enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.