Sakilise lehekirjaga traditsiooniline Haapsalu sall

Lisa ostukorvi
179 €
Sakilise lehekirjaga salli puhul mängivad vahvalt kokku pitsikirja lihtsus ja siidine, särav lõng- sall on voogav ja toredalt rütmilise kirjaga. Selle mustri loomisel tahtsin säilitada traditsioonilisele Haapsalu sallile omaselt väikeste mustrikorduste kudumist, kuid lisasin leheridade vahele rikkalikult nuppe.

Tradistiooniline Haapsalu sall valmib ca 2-6 nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 58X160cm (+/- ca 7cm)
Sall on kootud loodusvalgest villa-siidi-kašmiirisegusest (70%/20%/10% koostises) lõngast

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.

Foto: Meelis Koks; modell Ingel-Britt