Holstre- TASUTA BOONUS

Lisa ostukorvi
0 €

Holstre pitsikiri on Sulle tänutäheks teiste ostude eest ja tasuta! See on pitsiline koekiri, sobilik Haapsalu salli kudumiseks, sisaldab ainult koekirja skeemi. Võid seda mustrit kasutada  just oma parema äranägemise järgi mistahes muus kudumis.


Koekirja saadan antud meiliaadressile PDF-formaadis esimesel võimalusel, kindlasti mitte hiljem kui 48 tunni jooksul. Koekirja kasutamiseks vajad oma seadmes Adobe Readerit või sarnast programmi, mis on saadaval tasuta.

Koekirjas on kasutatud parem- ja pahempidiseid silmuseid,  erinevaid kahandusi, õhksilmuseid ja Haapsalu salli traditsioonile iseloomulikku nuppu. Holstre on parim keskmiselt vilunud kudujale.

Lõngasoovitus: parima ja ilmekama tulemuse saad peenet sallilõnga kasutades (2/28 või peenem ehk 1400m/100gr või peenemas mõõdus lõng).
Kasutatud varraste mõõt sõltub kudumistugevusest, tavapäraselt jääb pitsi kudumisel vardamõõt 2,5mm-3,5mm vahele. Pildil olev näidis on kootud keskmise kudumistugevusega 2,75mm vardaid ja villast 2/28 mõõdus sallilõnga kasutades.

Selle mustri järgi kootud toodete müük on igati teretulnud, viita palun koekirja autorile. Aitäh!